Alanyalılar ile Rahat Yolculuk...
İyi hizmet verebilmenin altında yatan temel nedenin personel kalitesi olduğunu düşünen yönetimi, periyodik aralıklarla kaptan, hostes, muavin, bilet satış sorumlusu ve halkla ilişkiler gibi birimlerine liderlik, takım çalışması, kalite bilinci, kurum kimliği, müşteri mutluluğu, iletişim teknikleri vb. konularda hizmet içi eğitim programları düzenleyerek personel kalitesini ve dolayısıyla da hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Alanyalılar Turizm; Bir Araya Gelmek bir başlangıçtır ,bir arada kalmak bir ilerlemedir. Bir arada çalışmak başarının ta kendisidir" anlayışını hizmet kalitesinde ilke edinmiştir. Bugün şehirlerarası otobüs taşımacılığı kaliteyi, güvenliği ve hizmeti ön plana çıkarıyor. Hizmet anlayışı da yeni teknolojik gelişmeler ve yolcuların değişen ihtiyaçlarına göre yeniden şekillenip yeni bir boyut bulmaya başlıyor Sizlerden gelecek eleştiri, öneri ve talepleriniz ile her zaman daha iyi ve güzele ulaşmak amacıyla, İYİ YOLCULUKLAR DİLERİZ...

MİSYONUMUZ

- Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik yolculuk sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek,- Hizmet kalitesini devamlı artırarak müşterilerine, çalışanlarına ve işine saygı duyarak, onlara daima en iyiyi sağlamak,- Sektörde her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden bir kuruluş olmak,- Yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak,- İlişkide bulunulan kurum ve kişilerle de uyum içerisinde çalışarak mevcut düzende daima ileriye dönük adımlar atmak,- Ülke turizmine destek vermek, katkıda bulunmak ve bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hâle gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemektir.

VİZYONUMUZ

Turizm sektöründe, benimsediği güvenilirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınan bir marka olmaktır.